mapa button pieed button pieed button
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Świąteczne Targowisko i Bieg Mikołajów. Zapraszamy 12 grudnia do Glinianki

Świąteczne Targowisko i Bieg Mikołajów. Zapraszamy 12 grudnia do Glinianki

Czerwone, mikołajowe czapki

Szkoła Podstawowa w Gliniance organizuje 12 grudnia Świąteczne Targowisko. Jego tradycją jest Bieg Mikołajów. To wesołe wydarzenie ma charakter charytatywny. Każdy, kto chce wziąć udział w biegu, może kupić specjalną czerwoną czapkę. I w ten sposób wesprzeć akcję na rzecz Dominika, bohatera tegorocznej “Świątecznej Radości Pomagania”.

Zapraszamy mieszkańców na w godz. 10.00 – 14.00 do szkoły w Gliniance na świąteczne wydarzenie. Społeczność szkolna przygotowała wiele atrakcji. Będzie zabawa fantowa, zajęcia z tabaty, wata cukrowa, występy dzieci oraz słodka kawiarenka. W ramach Targowiska odbędzie się tradycyjny Bieg Mikołajów. Zachęcamy gorąco do udziału oraz do zakupu czapek, w których będziemy biec.

Całkowity dochód ze sprzedaży czapek zostanie w tym roku przekazany dla Dominika Dębskiego, mieszkańca Dziechcińca, który jest podopiecznym tegorocznej gminnej akcji Świąteczna Radość Pomagania. Akcja dla Dominika została zainaugurowana 5 grudnia. Nasz bieg będzie pierwszym oficjalnym działaniem na rzecz tego chłopca w ramach tej właśnie akcji! Ponad 240 czapek czeka na swoich biegających (lub spacerujących) nowych właścicieli.

Zapraszamy 12 grudnia do wspólnej zabawy!

Świąteczne Targowisko w szkole w Gliniance 12 grudnia w godz. 10.00 - 14.00

Data opublikowania strony: 09/12/2021