Portal Mapowy Wiazowna Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct PSE Czyste powietrze
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Światowy Dzień Wody. Impreza 1 kwietnia w centrum Wiązowny

Światowy Dzień Wody to okazja do podejmowania tematów o zagrożeniach związanych z dostępem do wody. Tegoroczne obchody Światowego Dnia Wody odbędą się pod hasłem: „Accelerating change” („Przyspieszenie zmiany”). Zapraszamy 1 kwietnia na teren Gminnego Parku Centrum w Wiązownie. Wspólnie podczas zabaw z dziećmi rozmawiać będziemy o wpływie, jaki mamy na środowisko oraz o oszczędzaniu zasobów wodnych.

Impreza rozpocznie się o godz. 10.00 i potrwa do godz. 16.00. Spotkamy się z Martą Lipiec, która poprowadzi Zumbę Kids (godz. 12.00) oraz z Wicemistrzem Świata 2020 w Freestyle Footballu – Robertem Guzikiem, który wykona dla nas pokaz trików piłkarskich, a później poprowadzi warsztaty.

Nieważne, czy są Państwo zawodowymi sportowcami czy amatorami, zachęcamy do wspólnego treningu po którym zadbamy o prawidłowe nawodnienie Państwa organizmów.

Dodatkowe atrakcje:

  1. zabawy dla dzieci związane z wodą oraz naszą działalnością,
  2. malowanie buziek,
  3. dmuchańce.

Teren, na którym odbędzie się impreza, pozbawiony jest barier architektonicznych, ścieżki komunikacyjne są utwardzone. Na każdym stoisku będą animatorzy, którzy udzielą dodatkowych informacji. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Paulina Dudek

Spółka Hydrodukt

 

Zapraszamy 1 kwietnia w godz. 10.00-16.00 na teren Gminnego Parku Centrum w Wiązownie (ul. Lubelska 30), gdzie wspólnie podczas zabaw z dziećmi rozmawiać będziemy o wpływie, jaki mamy na środowisko oraz o oszczędzaniu zasobów wodnych.

Data opublikowania strony: 22/03/2023