mapa button pieed button pieed button
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Świetlica wiejska w Duchnowie. Ogłosiliśmy przetarg

Świetlica wiejska w Duchnowie. Ogłosiliśmy przetarg

Ogłosiliśmy przetarg na budowę Duchnowskiego Domu Kultury, by móc wybrać wykonawcę tej inwestycji. Oferty należy składać do 7 września. Zapraszamy chętne firmy do udziału w przetargu.

Duchnowski Domu Kultury powstanie w ramach tworzenia sieci świetlic wiejskich na terenie gminy Wiązowna. Pomieści jednorazowo 150 osób. Zostanie wybudowany na terenie, na którym obecnie jest plac zabaw w Duchnowie.

Inwestycja ta obejmuje budowę nowego budynku (na działce nr ew. 389 w obrębie geodezyjnym 0005 – Duchnów) z dojściem i podjazdem, z miejscami postojowymi dla aut oraz z stojakami dla rowerów.

W Domu Kultury zaplanowano m.in. salę wielofunkcyjną na 110 osób, salę warsztatową na 25 osób, miejsce dla filii Biblioteki Publicznej Gminy Wiązowna, zaplecze, pomieszczenie gospodarcze i łazienki (w tym dla osób niepełnosprawnych).

Ogrodzenie zostanie przeniesione w nowe miejsce. Wokół budynku pojawi się zieleń – trawniki, drzewa i krzewy. Kiedy Dom Kultury będzie gotowy, rozebrany zostanie – stojący obecnie przed placem zabaw – budynek handlowo-usługowy. Plac zabaw zostanie przeniesiony.

Całkowity szacowany koszt to ok. 2,5 mln zł. Na ten cel otrzymaliśmy wsparcie w wysokości 750 tys. zł z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. Więcej na ten temat pisaliśmy w materiale: 1,5 mln zł wsparcie z RFIL. Symboliczne przekazanie

Oferty należy składać do 7 września do godz. 12.00 poprzez elektroniczną platformę przetargową dostępną po linkiem: https://tuwiazowna.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html.

Więcej informacji na temat inwestycji udziela Tadeusz Dąbrowski – Wydział Inwestycji, nr tel. 22 512 58 62, e-mail: t.dabrowski@wiazowna.pl

Data opublikowania strony: 24/08/2021