bip wiązowna bip wiązowna Polska Fundusze EU Czyste powietrze Rodo Ochrona Danych Osobowych
logo nagłówek
szukaj
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Święto Niepodległości. Obchody 11 listopada

Święto Niepodległości 11 listopada - napis, w tle orzeł w koronie
Święto Niepodległości 11 listopada - napis, w tle orzeł w koronie

Narodowe Święto Niepodległości to dzień szczególny. Już 11 listopada spotkajmy się w Kościele Parafialnym pw. św. Wawrzyńca w Gliniance, by po mszy o godz. 11.11 wspólnie odśpiewać “Mazurka Dąbrowskiego” w ramach akcji „Niepodległa do Hymnu”.

O godz. 10.00 w Kościele Parafialnym pw. św. Wawrzyńca w Gliniance rozpocznie się msza święta w intencji ojczyzny z udziałem pocztów sztandarowych.

O godz. 11.11  zapraszamy na akcję „Niepodległa do hymnu”, czyli wspólne odśpiewanie “Mazurka Dąbrowskiego” na terenie przed kościołem w Gliniance. Hymn śpiewany będzie  o tej samej porze przy kościele w Wiązownie.

W pierwszej edycji akcji „Niepodległa do Hymnu”, zainicjowanej przez biuro Programu „Niepodległa”, wzięło udział prawie 1000 podmiotów, które zorganizowały wspólne śpiewanie na sześciu kontynentach. „Niepodległa do hymnu” to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie. Zaśpiewajmy razem z bliskimi, przyjaciółmi, sąsiadami. Uczcijmy wspólnie najważniejsze święto. Dołącz do nas! Pokażmy, że jesteśmy jedną, biało-czerwoną rodziną.

Zapraszamy także na występ artystyczny w wykonaniu uczniów ze Szkoły Podstawowej im. Wincentego Witosa w Gliniance, który rozpocznie się po wspólnym śpiewaniu. Na wszystkich czekać będzie także kulinarna niespodzianka.

Info z: tukontakt@wiazowna.pl
Paulina Sokół

Data opublikowania strony: 04/11/2019