Portal Mapowy Wiazowna Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct PSE Czyste powietrze
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Innowacyjny system kolejkowy w urzędzie. Sprawdź, jak pracujemy

Biletomat działa w naszym urzędzie od końca września
Biletomat działa w naszym urzędzie od końca września (Foto: UG Wiązowna)

W Urzędzie Gminy Wiązowna wprowadziliśmy kolejne udogodnienie dla mieszkańców. Od 28 września działa nowy system kolejkowy. Zwiększy on komfort obsługi klienta i pozwoli szybciej załatwić sprawę.

Nowy system kolejkowy to nowoczesne rozwiązania, które usprawni obsługę interesantów, a przede wszystkim skróci czas oczekiwania przez naszych mieszkańców na załatwienie różnego rodzaju urzędowych spraw.

System obsługuje pięć stanowisk:

  • stanowisko nr 1: Wydział Środowiska i Nieruchomości;
  • stanowisko nr 2: Urząd Stanu Cywilnego;
  • stanowisko nr 3: Wydział Podatków;
  • stanowisko nr 4: Wydział Planowania Przestrzennego;
  • stanowisko nr 5: kancelarię ogólną – na tym stanowisku można załatwić wszystkie pozostałe sprawy.

Działanie systemu jest bardzo proste. Każdy klient może pobrać bilet do wybranego stanowiska – biletomat ustawiono za drzwiami wejściowymi do budynku urzędu. Kolejne numery są wyświetlane na monitorze.

Głośniki zainstalowano nad drzwiami wejściowymi. Informacje o aktualnie obsługiwanym numerze wyświetlane są również na wyświetlaczu witrynowym, zainstalowanym w oknie budynku. Po wyświetleniu numeru klient podchodzi do wybranego stanowiska obsługi, przekazując bilet potwierdzający kolejność załatwienia spraw.

Dodatkowo pracujemy nad uruchomieniem rezerwacji wizyt on-line, o jej wdrożeniu zostaną Państwo poinformowani. Przypominamy też, że nasz urząd dział w poniedziałki w godz. 10.00 – 18.00, zaś od wtorku do piątku w godz. 08.00 – 16.00. Prosimy przychodzić wyłącznie w sprawach, których nie można załatwić przez ePUAP lub telefonicznie, mailowo. Całą resztę załatwiamy, wykorzystując telefon lub internet.

Więcej informacji udziela Aleksandra Bielecka – Wydział Administracyjny, tel. 22 512 5 858, e-mail: a.bielecka@wiazowna.pl.

Data opublikowania strony: 22/09/2020