bip wiązowna bip wiązowna Polska Fundusze EU Czyste powietrze Rodo Ochrona Danych Osobowych
logo nagłówek
szukaj
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

“Szlachetna Paczka” od naszej gminy dostarczona

Gmina Wiązowna jest jednym z nielicznych samorządów, które biorą udział w charytatywnej akcji “Szlachetna Paczka”. Tym razem pomogliśmy potrzebującej rodzinie z Otwocka, która w wyniku nieszczęśliwego wypadku znalazła się w dramatycznej sytuacji.

Wspólnie z mieszkańcami gminy udało nam się zebrać wszystkie artykuły, o które prosiła rodzina. W Wigilię naszą “Szlachetną Paczkę”, składającą się z 50 oddzielnych prezentów, przekazaliśmy wybranej rodzinie. Znalazły się w nich m.in. żywność trwałe, środki czystości, pościel, ręczniki, koce. Trafiły do nich również specjalne upominki: dla taty latarka, mamy – wieczny długopis, a dla córki – tablet z klawiaturą oraz świąteczne dekoracje i smakołyki dla całej rodziny.

O naszej akcji poinformowała Telewizja Polska w programie Kurier Warszawski. Na antenie głos zabrał wójt Janusz Budny oraz sołtys Jacek Kardas. Link do materiału znajduje się pod tekstem (początek od 8:48).

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do tej szlachetnej akcji. Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego – to dewiza akcji. Udał nam się po raz kolejny wspólnie spełnić czyjeś marzenia.

Data opublikowania strony: 08/01/2019