Portal Mapowy Wiazowna Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct PSE Czyste powietrze
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

“Szlachetna Paczka”. Wolontariusze poszukiwani

Czerwone tło. Na nim biała wstęga układająca siew kształt serca. Pod spodem napis: Szlachetna Paczka
„Szlachetna Paczka” to jednej z największych akcji charytatywnych w Polsce (Foto: Fundacja)

Chcesz robić coś dobrego i pomagać innym? Zostań wolontariuszem akcji “Szlachetna Paczka”. To ogólnopolski projekt pomocy rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej, realizowany przez Stowarzyszenie „Wiosna”.

Celem akcji jest „mądra pomoc, czyli taka, która daje szansę na zmianę”. Dzięki zaangażowaniu wolontariuszy i darczyńców rodziny otrzymują paczki, w których znajdują się potrzebne im rzeczy. Trafiają też do nich przedmioty, będące spełnieniem marzeń członków rodziny. By paczka mogła funkcjonować również w naszej okolicy, potrzebni są wolontariuszy. Bez nich historie potrzebujących nie będą miały dobrego zakończenia.

Zostań wolontariuszem i odmień życia innych ludzi. To właśnie ty możesz pomóc rodzinom wyrwać się z zaklętego kręgu biedy i bezsilności. To ty możesz być wsparciem dla dzieci, które doświadczają porażek w szkole, czy nadzieją dla samotnych seniorów w ich walce o godną starość. Przyłącz się do “Szlachetnej Paczki” – zostań Wolontariuszem „SuperW”!

Więcej informacji znajduje się na stronie www.superw.pl lub można je uzyskać pod nr tel. 535 967 895 albo pisząc na e-mail:  pbulak123@interia.eu

Data opublikowania strony: 31/08/2020