Portal Mapowy Wiazowna Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct PSE Czyste powietrze
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Szukamy firmy, która zaprojektuje drogę w Majdanie i Zagórzu

Zrolowane plany architektoniczne
Bez dokumentacji projektowej nie powstanie żadna droga (Foto: pixabay.com)

Szukamy wykonawcy projektu rozbudowy drogi gminnej, prowadzącej przez Majdan i Zagórze. Oferty należy składać do 2 grudnia. Zapraszamy chętne firmy do udziału w przetargu.

Przedmiotem zamówienia są usługi projektowe polegające na opracowaniu dokumentacji geodezyjnej oraz projektowej dla rozbudowy drogi gminnej nr 270802W w miejscowościach Majdan i Zagórze, na odcinku od skrzyżowania z drogą powiatową nr 2701W – ul. Widoczną do Mazowieckiego Centrum Neuropsychiatrii w Zagórzu.

W zakres zamówienia wchodzi również uzyskanie wymaganych opinii i wystąpienie w imieniu Wójta Gminy Wiązowna z wnioskiem do Starosty Otwockiego o wydanie decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej (ZRID) oraz uzyskanie pozwolenia na budowę drogi.

Firmy ubiegające się o realizację zadania mają czas do 2 grudnia do godz. 9.00 na złożenie swych ofert poprzez elektroniczną platformę przetargową dostępną pod linkiem: https://tuwiazowna.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html.

Więcej informacji na temat przetargu udziela Justyna Sadkowska, naczelnik Wydziału Rozwoju Gospodarczego, tel. 22 512 58 80, e-mail: j.sadkowska@wiazowna.pl

Data opublikowania strony: 29/11/2022