Portal Mapowy Wiazowna Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct PSE Czyste powietrze
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Tańsze pakiety dla mieszkańców na 44. Półmaraton Wiązowski

Trzech biegnących mężczyzn. Za nimi kolejni biegacze. Z lewej strony banery żółto-białe. Z prawej za barierkami stoją dorośli i kibicują biegaczom.
43. Półmaraton Wiązowski odbył się 26 lutego 2023 r. (Foto: P. Lange)

Jesteś mieszkańcem naszej gminy? Spiesz się! Tylko do końca grudnia możesz skorzystać z dużej zniżki przy zapisach na 44. Półmaraton Wiązowski i 27. Wiązowską 5-tkę, a do końca stycznia z niższej ceny, która przysługuje osobom zameldowanym u nas na stałe.

Przypominamy, że tylko do 31 grudnia 2023 r. do godz. 23.59 mieszkańcy, którzy są na stałe zameldowani na terenie naszej gminy, mogą skorzystać ze zniżki przy zapisie na 44. Półmaraton Wiązowski. Cena pakietu na półmaraton to 69 zł, a na Wiązowską 5-tkę to 40 zł.

Od 1 do 31 stycznia 2024 r. będzie on kosztował już 79 zł (półmaraton) i 50 zł (5-tka). Po tym terminie nie będzie można już zapisać się do kategorii „mieszkaniec”, a cena pakietu będzie wynosić tyle, co dla pozostałych zawodników 99 lub 109 zł (w zależności od przekroczenia puli 2000 osób zapisanych na 44PW), a w dniu zawodów 150 (półmaraton) oraz 70 zł, a dniu zawodów 80 zł (Wiązowska 5-tka).

Opłatę należy wnieść w ciągu trzech dni roboczych od momentu rejestracji. Za dzień wpłaty uważa się wpływ środków na konto. Osoby, które nie dokonają opłaty nie pojawią się na liście startowej. Wpłat można dokonać przy rejestracji online (z profilu rejestracyjnego) za pośrednictwem serwisu Dotpay (www.dotpay.pl).

Więcej informacji oraz dokładne wytyczne można znaleźć w regulaminach obu biegów, które dostępne są na stronie http://wiazownapolmaraton.pl/ w zakładce: Strefa zawodnika.

Do zobaczenia na starcie!

Data opublikowania strony: 13/12/2023