bip wiązowna bip wiązowna Polska Fundusze EU Czyste powietrze Rodo Ochrona Danych Osobowych
logo nagłówek
szukaj
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Telewizja w naszej bibliotece. Program o pszczołach

Kamera Telewizji Polskiej odwiedziła bibliotekę w Wiązownie. TVP zbierała materiały o Fundacji „Kochajmy Pszczoły” i naszej bibliotece do programu „Agrobiznes”, który wkrótce zostanie wyemitowany na antenie publicznej „Jedynka”.

Program “Agrobiznes” gościliśmy podczas pszczelarskich warsztatów edukacyjnych, prowadzonych w bibliotece w Wiązownie przez Fundację „Kochajmy Pszczoły”. Spotkanie, w którym uczestniczyły dzieci wypoczywające w Gminnym Ośrodku Kultury w Wiązownie w ramach akcji „Wakacje blisko domu”, wzbogaciło wiedzę uczestników zajęć z takich dziedzin jak: przyroda, ekologia oraz zdrowe odżywianie. Podczas zajęć posunęliśmy im wiele ciekawych książek na temat pszczół, pszczelarstwa, ekologii i otaczającej nas przyrody.

Były to warsztaty w ramach programu „Dzieci i pszczoły” realizowanego przez Fundację „Kochajmy Pszczoły” i dofinansowanego przez PZU w ramach programu „Pomoc to Moc – społeczna odpowiedzialność PZU” i budżet Samorządu Województwa Mazowieckiego. Ich celem jest kształtowanie proekologicznych postaw dzieci, zwiększanie ich wrażliwości na piękno otaczającej nas przyrody oraz uzmysławianie, jak bardzo nasze życie związane jest z pszczołami.

Info z: tukontakt@wiazowna.pl
Marzena Bobrowska

Data opublikowania strony: 07/08/2019