bip wiązowna bip wiązowna Polska Fundusze EU Czyste powietrze Rodo Ochrona Danych Osobowych
logo nagłówek
szukaj
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Tenis stołowy. Długi weekend GKTS Wiązowna

To był najdłuższy wyjazd na mecz ligowy w historii. Zawodnicy pierwszoligowego GKTS Wiązowna 11 stycznia rozegrali mecz w Kostrzynie nad Odrą, a 13 stycznia – w Gorzowie Wielkopolskim. W trzy dni łącznie zrobili ponad 1150 km.

Był to najdłuższy wyjazd na mecze ligowe nie tylko w tym sezonie, ale i w całej historii GKTS-u. Zawodnicy, którzy po raz pierwszy w tym sezonie uczestniczą w rozgrywkach 1 ligi tenisa stołowego, mogli się przekonać, jak ciężko pogodzić grę w 1 lidze tenisa stołowego z pracą zawodową i obowiązkami rodzinnymi.

Mecz z Kostrzynem nad Odrą miał tylko jednego faworyta i była nim drużyna gospodarzy, która pewnie wygrała z Wiązowną 9:1 i umocniła się na pozycji lidera 1 ligi grupa północna.

Drugi mecz, rozegrany w niedzielę 13 stycznia w Gorzowie Wielkopolskim, był już bardziej wyrównany, a drużyna z Wiązowny była bardzo bliska zdobycia punktu, a nawet mogła wygrać cały mecz. Decydujące okazały się deble, gdzie oba pojedynki drużyna znad Mieni przegrała minimalnie 3:2. Cały mecz zakończył się wygraną drużyny gospodarzy 6:4.

Oba te mecze były cennym doświadczeniem przed najważniejszymi rozgrywkami, które jeszcze przed drużyną z Wiązowny. Pojedynki były relacjonowane przez telewizję TVP Gorzów Wielkopolski, a skróty i wywiady mogliśmy obejrzeć w telewizji i na stronie internetowej TVP Gorzów.

Przed nami kolejny długi weekend. Tym razem jedziemy na Pomorze, gdzie 18 stycznia zagramy w Lęborku, a 19 stycznia – w Rumi. Mamy nadzieje, że z tego wyjazdu przywieziemy punkty, choć przeciwnicy są wyżej notowani.

Relacja, jak zwykle na żywo, na stronie FB/GKTS Wiązowna.

GKTS Wiązowna

Data opublikowania strony: 16/01/2019