Portal Mapowy Wiazowna Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct PSE Czyste powietrze
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Tenis stołowy. Wiktor Grzybowski i Adam Osica z medalami

Wiktor Grzybowski zajął 2 miejsce na Grand Prix Mazowsza żaków w Chotomowie, zaś nasz zawodnik Adam Osica w kategorii młodzik wygrał całą rywalizację w Nowym Dworze Mazowieckim w Otwartych Mistrzostwach w Tenisie Stołowym.

W najbardziej prestiżowym turnieju na Mazowszu w kategorii żak wystartowało sześciu zawodników GKTS Wiązowna. Najlepsze miejsce zajął Wiktor Grzybowski, który doszedł do finału tych zawodów i w finale uległ zawodnikowi z Grodziska Maz. 3:0.

Bardzo dobrą grę zaprezentowali Kuba Molak (który w walce o ćwierćfinał przegrywał już 0;2 żeby ostatecznie wygrać cały mecz 3;2)i Wojtek Zaborowski którzy dotarli do najlepszej ósemki turnieju.

Pozostali zawodnicy czyli Michał Tymiński, Janusz Mazurkiewicz i Mateusz Kocon wygrali przynajmniej po jednej grze a doświadczenie będzie procentowało w kolejnych występach.

W tym samym dniu rozgrywany był turniej tenisa stołowego  w Nowym Dworze Mazowieckim Otwarte Mistrzostwa i tam nasz zawodnik Adam Osica w kategorii młodzik wygrał całą rywalizację.

Tomasz Grzybowski

Trener GKTS Wiązowna

Data opublikowania strony: 27/10/2023