Portal Mapowy Wiazowna Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct PSE Czyste powietrze
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Tenisiści stołowi z Wiązowny wygrywają na Mazowszu

Maksymilian Kamiński i Wiktor Grzybowski z Gminnego Klubu Tenisa Stołowego stanęli na najwyższych podiach Grand Prix Mazowsza w turniej zorganizowany przez Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego w Warszawie.

Wiktor Grzybowski w kategorii skrzaty, do której należą dzieci do klasy II szkoły podstawowej, oraz Maksymilian Kamiński w kategorii żacy, czyli dzieci do IV klasy szkoły podstawowej, wygrali pierwszy turniej z cyklu Grand Prix Mazowsza organizowany przez Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego w Warszawie.

Wiktor Grzybowski, oprócz zwycięstwa w skrzatach, zajął III miejsce w żakach. Turniej ten jest najsilniej obsadzonym turniejem na Mazowszu i jest przepustka do turnieju ogólnopolskiego. Chłopcy po wygraniu zakwalifikowali się na Turniej Ogólnopolski Grand Prix Polski żaków w Zielonej Górze pod koniec września.

Wygrana w najmłodszych kategoriach wiekowych na turniejach Grand Prix Mazowsza jest ogromnym sukcesem. Zdarzyła się po raz pierwszy w historii GKTS Wiązowna. Zaznaczyć należy że tydzień wcześniej kategorię młodzik też wygrał zawodnik z Wiązowny Adam Osica i będzie reprezentował klub na turnieju Grand Prix Polski Młodzików w Olkuszu.

Tomasz Grzybowski

Data opublikowania strony: 22/09/2023