bip wiązowna bip wiązowna Polska Fundusze EU Czyste powietrze Rodo Ochrona Danych Osobowych
logo nagłówek
szukaj
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

“Teraz Polska”. Teraz Wiązowna

Gmina Wiązowna z godłem „Teraz Polska”. Ten zaszczytny tytuł otrzymała jako jedna z dwóch gmin w Polsce. Konkurs „Teraz Polska” nagradza najlepsze – pod względem gospodarności oraz atrakcyjności dla mieszkańców i przedsiębiorców – gminy w Polsce.

Godło “Teraz Polska” jest swego rodzaju świadectwem potwierdzającym nowoczesność oraz wszechstronną atrakcyjność. Jest także gwarantem solidności i wzorowej pracy urzędu gminy. Samorządy ubiegające się o godło „Teraz Polska” poddawane są wielostopniowej weryfikacji. Oceniane są przez pryzmat wszystkich zadań, które powinny być realizowane przez gminy. Analizie podlegają zarówno zagadnienia związane z polityką inwestycyjną, jak i dostępność do infrastruktury technicznej czy sposoby realizacji polityki społecznej.

W poniedziałek 3 czerwca na uroczystej gali w Teatrze Wielkim w Warszawie Wójt Gminy Wiązowna Janusz Budny odebrał to szczególne wyróżnienie.

Godło Promocyjne “Teraz Polska” dla naszej gminy! To nagroda – symbol jakości polskich firm, usług i samorządów, przyznawany od 1991 r. W wigilię rocznicy wyborów kontraktowych przyznany został nam! To zaszczyt, że mogłem odebrać statuetkę i uczestniczyć w gali, podczas której nasz samorząd został uznany za dynamicznie się rozwijający, wykorzystujący swój duży potencjał i przede wszystkim wzorowo dbający o mieszkańców – powiedział wójt Janusz Budny.

Konkurs „Teraz Polska” pokazuje to, co najlepsze w krajowej gospodarce: różnorodność, zaawansowanie, wysoką jakość, a także solidność i kreatywność. Gdyby wszystkie firmy w kraju działały tak, jak przedsiębiorstwa i gminy wyróżnione w naszym konkursie, mielibyśmy być może najszybciej rozwijającą się gospodarkę świata – powiedział podczas konferencji prasowej dyrektor konkursu „Teraz Polska” Michał Lipiński.

 

 

Źródło: polskieradio.pl, terazpolska.pl

Foto: K. Broszko/Teraz Polska

Data opublikowania strony: 04/06/2019