bip wiązowna bip wiązowna Polska Fundusze EU Czyste powietrze Rodo Ochrona Danych Osobowych
logo nagłówek
szukaj
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Treningi biegowe w Wiązownie. Już od 14 listopada

Zapraszamy osoby początkujące oraz doświadczonych biegaczy
Zapraszamy osoby początkujące oraz doświadczonych biegaczy (Foto: pixabay.com)

Jak co roku zapraszamy do udziału w bezpłatnych treningach biegowych. Podczas godzinnego spotkania nauczysz się, jak przygotowywać całe ciało do biegu, co zrobisz, żeby pokonać dystans w ustalonym czasie lub jak biegać dłuższe odcinki bez zadyszki. Pomogą Ci nasi instruktorzy.

Wszystkich chętnych do udziału w biegu głównym 40. Półmaratonu Wiązowskiego lub osiągnięciu lepszego wyniku w 23. Wiązowskiej 5-tce zapraszamy od 1 grudnia co niedzielę o godz. 10.00 do Gminnego Parku Centrum (ul. Lubelska 30). Tam na świeżym powietrzu rozgrzejemy organizm, pobiegamy i porozciągamy mięśnie. Ćwiczyć będziemy z niezawodnym Teamem Zabiegane Dni i jego szefem Sebastianem Zasępą – trenerem,  który od kilku lat wspiera naszą imprezę.

Tych, którzy jeszcze nie spróbowali biegania lub robią to od niedawna, zapraszamy od 14 listopada w czwartki o 20.00 lub soboty o 9.00 do Szkoły Podstawowej w Wiązownie (ul. Kościelna 20). Instruktor lekkiej atletyki Piotr Rębkowski oraz magister wychowania fizycznego Małgorzata Kamińska poprowadzą zajęcia ogólnorozwojowe, nakłonią nas do ćwiczeń wszystkich partii ciała, które biegają razem z nami.

Tak, tak – bieganie to nie tylko kwestia nóg! To treningi dla każdego, bez względu na wiek. Dlatego zapraszamy całe rodziny, które chciałyby wspólnie i aktywnie spędzić czas. Dzieci i młodzież będą mogły się przygotować do udziału w biegach młodzieżowych, organizowanych w ramach 40. Półmaratonu Wiązowskiego, a dorośli spróbować sił w biegach na 5 i 21,097 km.

Biorąc udział w bezpłatnych treningach pamiętajmy, by przekazać instruktorom informacje o naszym stanie zdrowia. Weźmy ze sobą ubrania i buty sportowe, coś do przebrania, a także wodę i ręcznik.

Zapisy na biegi organizowane w ramach 40. Półmaratonu Wiązowskiego startują 1 grudnia 2019 r. Wszystkie informacje o wydarzeniu dostępne są na www.wiazownapolmaraton.pl Zapraszamy też na portal Facebook: https://www.facebook.com/polmaratonwiazowski

Foto: pixabay.com

Data opublikowania strony: 04/11/2019