bip wiązowna bip wiązowna Polska Fundusze EU Czyste powietrze Rodo Ochrona Danych Osobowych
logo nagłówek
szukaj
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Utrudnienia na S17. Kolejne zmiany w organizacji ruchu

Mieszkańcy naszej gminy muszą przygotować się na poważną zmianę w organizacji ruchu na drodze krajowej DK17 skrzyżowanie ze światłami ul. Lubelskiej z ul. Wiązowską i trasą DK17. Już od 13 marca.

Od środy od godz. 13:00 planowane jest zamknięcie zjazdu z trasy DK17 na ul. Lubelską w Wiązownie i wyjazdu z ul. Lubelskiej na trasę DK17. Chodzi o skrzyżowanie z sygnalizacją świetlną. Zastępczo zjazd do Wiązowny będzie odbywał się ul. Parkingową (przy dawnym Zajeździe u Mikulskich). Planowany termin zmiany organizacji ruchu wynosi około 2- 3 tygodnie.

To jednak nie koniec zmian. Wykonawca robót na drodze krajowej DK 17 planuje zamknąć na okres kilkunastu miesięcy odcinek trasy pomiędzy ul. Parkingową a ul. Lubelską (DW721) w celu wybudowania nowego mostu na rzece Mieni. W tym czasie ruch odbywać się będzie ul. Parkingową i ul. Lubelską w Wiązownie. Konkretną datę i godzinę podamy Państwu, jak tylko otrzymamy informację od wykonawcy.

Przypominamy, że na całym odcinku trasy S17, na którym trwa budowa, można spodziewać się utrudnień, np. ograniczeń w prędkości oraz chwilowych wstrzymań ruchu. Więcej na temat budowy drogi ekspresowej przeczytają Państwo w tekście: Drogi 2019. Kiedy pojedziemy S17?

Data opublikowania strony: 11/03/2019