Portal Mapowy Wiazowna Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct PSE Czyste powietrze
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Uwaga na oszustów! Webinaria dla seniorów

Dwoje seniorów patrzy w tablet. Napis: Webinarium skierowane jest dla seniorów, 21.06.

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego (UKNF), w ramach projektu edukacyjnego Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku – CEDUR, we współpracy z Komendą Główną Policji (KGP) oraz Ministerstwem Rodziny i Polityki Społecznej (MRiPS), zaprasza na dwa majowe webinaria dla seniorów.

Webinarium „Informacyjna rola KNF i UKNF. Sprawdź zanim podejmiesz decyzję inwestycyjną” zaplanowane zostało na 18 maja na https://www.knf.gov.pl/

Jego celem jest przybliżenie roli informacyjnej Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) i Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego (UKNF), zapoznanie z zasobami informacyjnymi strony internetowej KNF, przekazanie wskazówek dotyczących możliwości weryfikacji podmiotów oferujących usługi na rynku finansowym, zapoznanie z wymogami dotyczącymi świadczenia usług na rynku finansowym.

Webinarium „Okazja czy oszustwo? Sprawdź zanim podejmiesz decyzję inwestycyjną” zaplanowane zostało na 21 czerwca na https://www.knf.gov.pl/

Celem webinarium jest zwrócenie uwagi seniorów na ryzyka związane z inwestycjami na rynku finansowym, uwrażliwienie na ryzyko oszustw oraz przybliżenie roli informacyjnej i edukacyjnej Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) i Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego (UKNF).

Data opublikowania strony: 09/05/2023