Portal Mapowy Wiazowna Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct PSE Czyste powietrze
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

V Konkurs #LepiejPrzytul „Aktywność, nie agresywność”. Zgłoś pracę

Ogłaszamy konkurs plastyczny w ramach gminnej kampanii “Biała Wstążka” 2023 pod hasłem „Aktywność, nie agresywność”. Prace można składać do 27 listopada w Urzędzie Gminy Wiązowna.

Czy jest sposób na rozładowanie agresji i złości nagromadzonej w człowieku? Oczywiście! Pokażcie nam, jak dzięki aktywności fizycznej można zamienić złe uczucia w dobre. Jak to zrobić? Jak pomóc sobie i innym? Gdzie szukać pomocy? Oto pytania, na które w tym roku spróbujcie odpowiedzieć, przygotowując pracę na konkurs.

Zapraszamy dzieci, młodzież oraz całe rodziny z naszej gminy do udziału. Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu tylko jedną samodzielnie wykonaną (dowolnymi technikami) pracę plastyczną w formacie A3 lub A4 w czterech kategoriach:

  • 3 – 5 lat,
  • 6 – 9 lat,
  • 10 – 15 lat,
  • grupa (nie więcej niż pięć osób).

Prace można składać do 27 listopada w Biurze Obsługi Mieszkańca Urzędu Gminy Wiązowna (ul. Lubelska 59, pon. w godz. 10.00 – 18.00, wt. – pt. 8.00 – 16.00). Regulamin wraz z załącznikiem dostępny jest pod tekstem.

Wyniki konkursu ogłosimy podczas wydarzenia „Wspólne ubieranie choinki”, które odbędzie się 3 grudnia na terenie Gminnego Parku Centrum w Wiązownie.

Konkurs odbywa się pod patronatem Wójta Gminy Wiązowna.

Więcej informacji na temat konkursu oraz akcji „Biała Wstążka” 2023 udziela Izabela Trzaska, Wydział Spraw Społecznych, tel. 22 512 58 33, e-mail: i.trzaska@wiazowna.pl

 

Data opublikowania strony: 21/11/2023