mapa button pieed button pieed button
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

VIII Forum Gospodarcze Gminy Wiązowna. Zapraszamy 26 października

VIII Forum Gospodarcze Gminy Wiązowna. Zapraszamy 26 października

Kilka lat temu Wójt Gminy Wiązowna Janusz Budny powołał do życia Forum Gospodarcze Gminy Wiązowna. Forum jest areną wymiany doświadczeń i współpracy pomiędzy działającymi na terenie gminy przedsiębiorcami, a samorządem. Ta współpraca od lat przynosi wymierne efekty i sprawia, że nasza okolica realnie się zmienia.

Rozwój gospodarczy jako proces w działalności wytwórczej dóbr oraz usługowej, ma realny wpływ na kształt naszego regionu. Przedsiębiorcy, którzy są jego motorem, poprzez swoje działania zwiększają standard życia społeczeństwa, produkcję, a także bezpieczeństwo publiczne. Aby z roku na rok zacieśniać relacje między samorządem a przedsiębiorcami oraz dbać o wzajemną współpracę, powstała inicjatywa Forum Gospodarczego Gminy Wiązowna.

W tym roku swoją obecnością zaszczyci nas gość specjalny – Jacek Walkiewicz – psycholog, trener i mentor. W czasie najbliższego forum będziemy mieć okazje wysłuchać wykładu motywacyjnego pod tytułem „Pełna moc w czasach zmiany”. Autor m.in. książek „Pełna moc możliwości” i „Pełna moc odwagi”. Człowiek, który od lat motywuje innych do działania, z ogromnym zaangażowaniem przekłada swoje wieloletnie doświadczenie zawodowe i życiowe w pełne pasji, humoru, niezwykle inspirujące wystąpienia, wobec których nie sposób pozostać obojętnym. Jego wykład na TEDxWSB ma na youtube.com ponad 7 mln odsłon. Link do wykładu

W czasie Forum Gospodarczego Gminy Wiązowna, organizowanego w środę 26 października o godz. 18.00 Jacek Walkiewicz będzie opowiadał o skuteczności w życiu i w biznesie. W czasie forum wręczone zostaną po raz kolejny nagrody „Złoty Wiąz’ dla przedsiębiorstw działających na terenie naszej gminy. Zgłoszenia do nagród przyjmujemy do 10 października.

Z uwagi na duże zainteresowanie wydarzeniem prosimy o wcześniejszą rezerwacje miejsc do dnia 21 października pod nr tel. 22 512 58 01, e-mail: sekretariat@wiazowna.pl.

Data opublikowania strony: 04/08/2022