mapa button pieed button pieed button
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

VIII Grand Prix Wiązowny w tenisie stołowym

VIII Grand Prix Wiązowny w tenisie stołowym

Czas na ostateczne rozstrzygnięcia w Grand Prix Wiązowna. W Szkole Podstawowej w Wiązownie 27 sierpnia (sobota) odbędzie się ostatni turniej z cyklu GP Wiązowna w sezonie 2021/2022. Najlepsi tenisiści otrzymają puchary.

W sobotę 27 sierpnia o 9:30 w hali SP Wiązowna przy ulicy Kościelna 20 rozpocznie się VIII Grand Prix Wiązowny w tenisie stołowym. Zawodnicy będą rywalizować w pięciu kategoriach: skrzat/żak, młodzik/kadet, dziewczęta, amator i open. Wpisowe do zawodów wynosi 15 złotych. Dla najlepszych przewidziane są puchary.

Te zawody są ostatnimi w sezonie 2021/2022. Po ośmiu turniejach, trzech najlepszych zawodników klasyfikacji generalnej w każdej kategorii otrzyma nagrody w postaci sprzętu do tenisa stołowego. Nagrody zostaną wręczone 3 września podczas pierwszego turnieju nowego cyklu zawodów GP Wiązowny. Klasyfikacja dostępna na stronie: 6cali.pl.

Więcej informacji u organizatora pod numerem: tel.505 686 358

Zadanie “Turnieje Grand Prix Wiązowny w tenisie stołowym 2022” jest wspierane z budżetu Województwa Mazowieckiego oraz budżetu Gminy Wiązowna.

VIII Grand Prix Wiązowny w tenisie stołowym. Zaproszenie na turniej

Data opublikowania strony: 23/08/2022