Portal Mapowy Wiazowna Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct PSE Czyste powietrze
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

“Wakacje Blisko Domu”. Ruszyły zapisy

Wakacje Blisko Domu

Po raz kolejny zapraszamy dzieci i młodzież szkolną do udział w akcji „Wakacje Blisko Domu”. Rozpoczęło się przyjmowanie zgłoszeń do szkół i Gminnego Ośrodka Kultury w Wiązownie.

Proponujemy 10 tygodniowych turnusów w naszych szkołach, Gminnym Ośrodku Kultury i niektórych świetlicach wiejskich. Podczas tegorocznych wakacji dzieci w wieku od 6 do 15 lat będą mogły spędzić ciekawie czas w szkołach w: Gliniance, Malcanowie, Wiązownie i Zakręcie. Wypoczynek rozpocznie się 24 czerwca i potrwa do 26 lipca. Zgłoszenia do szkół przyjmowane będą do 5 czerwca. Szkoły zapewniają posiłek. Warunkiem przyjęcia na półkolonie jest:

  1. prawidłowo wypełniona karta kwalifikacyjna (do pobrania pod tekstem) złożona u koordynatora wypoczynku w danej placówce,
  2. uiszczona opłata 50 zł za tygodniowy pobyt dziecka.

Tygodniowy koszt pobytu dziecka w wybranej placówce to 50 zł: 30 zł to kwota na materiały programowe, a 20 zł to koszt posiłku. Oprócz tego dodatkowo do zapłaty będzie maksymalnie 50 zł od osoby za tydzień na sfinansowanie wycieczek i wyjazdów np. do kina czy na basen.

 

 

Wypoczynek organizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Wiązownie odbędzie się w terminie 29 lipca – 30 sierpnia. Zapewnimy go w trzech miejscach: w Gminnym Ośrodku Kultury w Wiązownie, Domu Kultury „Nad Świdrem” w Woli Karczewskiej oraz w świetlicy „Pod Jaworem” w Izabeli. Jeżeli w terminie do 15 czerwca zgłosi się minimum 15 chętnych dzieci na wypoczynek w innej świetlicy na terenie gminy Wiązowna, akcja „Wakacje Blisko Domu” odbędzie się także w tym wskazanym budynku. Zgłoszenia do GOK przyjmowane będą do 30 czerwca.

Warunkiem przyjęcia na półkolonie jest:

  1. prawidłowo wypełniona karta kwalifikacyjna złożona u koordynatora wypoczynku w danej placówce,
  2. uiszczona opłata 30 zł za tygodniowy pobyt dziecka, a w przypadku Karty Dużej Rodziny – 10 zł za tydzień.

Karty zgłoszeniowe można pobrać ze stron internetowych organizatorów: Gminy Wiązowna, Gminnego Ośrodka Kultury w Wiązownie oraz poszczególnych szkół.

Więcej informacji można uzyskać w:

  1. Centrum Usług Wspólnych Gminy Wiązowna – tel. tel. 22 180 00 27 lub e-mail: edukacja@wiazowna.pl,
  2. Gminnym Ośrodku Kultury w Wiązownie, tel.  22 780 41 79 lub e-mail: gok@gok-wiazowna.pl,
  3. Poszczególnych placówkach oświatowych: Szkoła Podstawowa w Gliniance, tel. 22 789 96 71; Szkoła Podstawowa w Malcanowie, tel. tel. 22 180 00 08; Szkoła Podstawowa w Wiązownie, tel. 22 789 01 95; Szkoła Podstawowa w Zakręcie, tel. tel. 22 773 39 79.

Data opublikowania strony: 28/05/2019