bip wiązowna bip wiązowna Polska Fundusze EU Czyste powietrze Rodo Ochrona Danych Osobowych
logo nagłówek
szukaj
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Webinarium o cyberbezpieczeństwie. Szkolenie dla seniorów

Otwarty laptop. Na nim męskie ręce, które ułożone są na klawiaturze

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego zaprasza 20 stycznia seniorów na webinarium „Cyberbezpieczeństwo w kontekście zagrożeń występujących w Internecie, w szczególności oszustw na urządzeniach mobilnych”.

Szkolenie przeznaczone jest dla seniorów, aby zwiększyć świadomość i uwrażliwić tę grupę społeczną na zagrożenia występujące w internecie. Spotkanie odbędzie się 20 stycznia w godz. 17.00-18.00. Logowanie uczestników na webinarium rozpocznie się od 16:45. Zgłoszenia będą przyjmowane za pośrednictwem elektronicznego formularza zgłoszeniowego. Udział w webinarium jest bezpłatny.

W celu uczestnictwa w spotkaniu niezbędne jest stabilne łącze internetowe. W spotkaniu uczestniczyć można poprzez przeglądarkę internetową lub aplikację. Szczegółowe informacje techniczne zostaną przesłane wraz z potwierdzeniami uczestnictwa. Potwierdzenia uczestnictwa zostaną przesłane najpóźniej 19 stycznia 2023 roku.

Seminarium online organizowane jest przez Urząd Komisji Nadzoru Finansowego w ramach projektów: Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku – CEDUR oraz Centrum Edukacji dla Bezpieczeństwa Rynku Finansowego – CEBRF, we współpracy z Komendą Główną Policji.

Do pobrania: Program webinarium dla seniorów

Data opublikowania strony: 19/01/2023