bip wiązowna bip wiązowna Polska Fundusze EU Czyste powietrze Rodo Ochrona Danych Osobowych
logo nagłówek
szukaj
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

„Na tropie wielkiej SZTUKI” w Gminnym Parku Centrum w Wiązownie

Plac zabaw na Gminnym Parku Centrum w Wiązownie
Plac zabaw na Gminnym Parku Centrum w Wiązownie (Foto: UG Wiązowna)

Z okazji Światowego Dnia Sztuki, który przypada 15 kwietnia, Gminny Ośrodek Kultury w Wiązownie zaprasza do udziału w grze terenowej „Na tropie wielkiej SZTUKI”.

Przyjdź sam lub z najbliższą rodziną 17 lub 18 kwietnia do Gminnego Parku Centrum w Wiązownie. Weź ze sobą długopisy i 1-2 kartki do zapisywania rozwiązań. Rozejrzyj się w terenie w poszukiwaniu zadań (znajdziesz je np. na słupach lub ogrodzeniach). Wykonaj zadania w dowolnej kolejności.

Pamiętaj o zachowaniu zasad bezpieczeństwa! Jeśli widzisz kogoś rozwiązującego zadanie to omiń go w bezpiecznej odległości, a do tego zadania wróć później.

Gdy skończysz, zapraszamy Cię do As Cafe (kawiarnia znajdująca się na placu, otwarta w sobotę w godz. 11.00 – 19.00 oraz w niedzielę w godz. 10.00 – 18.00). W kawiarni odbierzesz drobny upominek w nagrodę za udział w zabawie. Dodatkowo możesz wygrać nagrody specjalne – zabawne skarpetki inspirowane sztuką!

Wyniki zostaną ogłoszone w poniedziałek 19 kwietnia o godz. 13.00 na profilu na FB GOK pod adresem: https://www.facebook.com/wiazowna.gok

GOK Wiązowna zaprasza na "Weekend Sztuki" w Gminnym Parku Centrum w Wiązownie

 

Info z: tukontakt@wiazowna.pl

Katarzyna Jędrzejewska

Data opublikowania strony: 13/04/2021