radio button mapa button pieed button pieed button
logo nagłówek
cz-b pomniejsz powiększ szukaj bip wiązowna bip wiązowna
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wesprzyj Anię. Pomóż naszej mieszkance spełnić marzenie

Wesprzyj Anię. Pomóż naszej mieszkance spełnić marzenie

ania zrzutka

Ania – 10-latka z naszej gminy – ma marzenie. Jest trzecią wicemistrzynią Polski w akrobatyce powietrznej. Chciałaby pojechać na mistrzostwa świata, które odbędą się na Ibizie. Niestety, koszty przerastają możliwości rodziny dziewczynki. Uruchomili zbiórkę na specjalnym serwisie. Każdy może coś wpłacić. Liczy się każda złotówka.

To moja córka, z której jestem niebywale dumna. Wasza mała sąsiadka – Ania dzięki swojej ciężkiej pracy, awansowała do reprezentacji Polski w akrobatyce powietrznej, ale niestety kasy brak w federacji na pokrycie wszystkich kosztów, bo to nowy sport – niezwykle spektakularny i piękny, ale wciąż niedofinansowany w wystarczającym stopniu. Ania ma szansę pojechać na Mistrzostwa Świata, a Wy możecie jej pomóc  – napisała mama Ani na profilu społecznościowym.

Ania mieszka w naszej gminie. Chodzi do szkoły w Zakręcie, trenuje w Klubie Sportowym Zakręt. Zbiórka na rzecz Ani została uruchomiona na serwisie: zrzutka.pl. Każdy może wpłacić jakąś darowiznę na rzecz dziewczynki. Liczy się każdy grosz. Można też udostępnić post na swoim profilu na FB i zachęcić innych do pomocy dziewczynce.

Data opublikowania strony: 12/07/2019