bip wiązowna bip wiązowna Polska Fundusze EU Czyste powietrze Rodo Ochrona Danych Osobowych
logo nagłówek
szukaj
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

WiązLove 2019. Moc atrakcji i dobrej zabawy

Power Play”, „Hit Boyz”, „Tacy Sami”, „Koledzy Mojego Brata”, chór „Mienia River”, młodzi artyści z Gminnego Ośrodka Kultury w Wiązownie, DJ Salis z laserowym show oraz gwiazda wieczoru Antek Smykiewicz –  to oni w tym roku podbili serca publiczności na święcie Gminy Wiązowna, czyli pikniku WiązLove.

Imprezę rozpoczęły występy uczestników zajęć muzycznych i instrumentalnych w GOK w Wiązownie. Jako pierwsze zaprezentowały się podopieczne sekcji wokalnej, które piosenką „Happy” wprowadziły zebranych w pozytywny nastrój. Po nich na scenie wystąpił „Wrong Hause Pickers” (trzech muzyków z Glinianki) wraz z instruktorem GOK Romanem Sadowskim. Następnie na deski wkroczyli rockowi „Koledzy Mojego Ojca”. Radosne „Ach jak przyjemnie” chóru „Mienia River” wywołało gromkie brawa. „Power Play” swoimi największymi przebojami disco polo porwał licznie zgromadzonych Wiązowian do zabawy pod sceną. Zespół „Tacy Sami – LADY PANK”, będący istnym klonem chłopaków z „Lady Pank”, zaśpiewał największe przeboje kultowego zespołu. Scena w niedzielne popołudnie należała także do „TRIO” działającego w GOK. Zespół z uzdolnioną wokalistką Natalią Karwowską pokazał profesjonalizm i sceniczną charyzmę. Na WiązLove nie zabrakło „HIT BOYZ”. Gwiazdą wieczoru był Antek Smykiewicz. Ostatnim z wykonawców był DJ Salis. Jego laserowe show z rozrywkową muzyką w tle w szczególności przypadło do gustu młodszej publiczności.

Piknikowi towarzyszył Jarmark Artystów, Rękodzielników i Zdrowej Żywności. Już czwarty raz ulica Kościelna zmieniła się miejsce sztuki, zdrowej żywności i prac rękodzielniczych. Ponad trzydzieści stoisk z różnym asortymentem przyciągnęło wiele osób do zapoznania się z ofertą wystawców.

Podczas pikniku rodzinnego WiązLove rozstrzygnięto konkurs profilaktyczny „Zabawa i wypoczynek w mojej rodzinie”. Nagrody laureatom wręczyli Wójt Gminy Wiązowna Janusz Budny i Sekretarz Gminy Wiązowna Anna Rosłaniec.

Na placu, gdzie odbywał się piknik WiązLove, rozstawiło się wiele ciekawych stoisk. Pawilon Urzędu Gminy Wiązowna „Kołem fortuny” podbił serca przybyłych na imprezę. Na stoisku Gminnego Ośrodka Kultury każda dziewczynka – starsza i młodsza – mogła własnoręcznie wykonać wianek. To Biblioteki Publicznej Gminy Wiązowna zorganizowało czytelniczy quiz z nagrodami, zaś Środowiskowy Dom Samopomocy zapraszał gości m.in. na pyszną lemoniadę. Stoisko seniorów z Dziennego Domu „Senior+” w Woli Karczewskiej zorganizowało prawdziwą „Rajską Dżunglę”. Można było na nim nabyć dania wegetariańskie, przepyszne ciasta i napoje. Dochód ze sprzedaży został przekazany na leczenie Hani Giepardy – podopiecznej akcji „Świąteczna Radość Pomagania”.

Plac obfitował także w wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. Najmłodsi mieli do dyspozycji ogromne dmuchańce. Strefa gastronomiczna zapraszała na pyszne lody, gofry, sorbety oraz inne smakołyki i napoje.

Organizatorem pikniku WiązLove był Urząd Gminy Wiązowna i Gminny Ośrodek Kultury w Wiązownie. Szczególne podziękowania za organizację pikniku kierujemy do Policji, Zakładu Gospodarki Komunalnej w Wiązownie, OSP Wiązowna. Dziękujemy również sponsorom oraz darczyńcom.

Do zobaczenia za rok!

Info z: tukontakt@wiazowna.pl

Paulina Sokół

Foto: GOK Wiązowna oraz Sekcja fotograficzna GOK Wiązowna

Data opublikowania strony: 28/06/2019