Portal Mapowy Wiazowna Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct PSE Czyste powietrze
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

“Wiązowskie Podróże Muzyczne”. Orkiestra na dużym rowerze

Gminny Park Centrum w niedzielę 17 lipca po raz kolejny tętnił życiem. A wszystko za sprawą kolejnej edycji „Wiązowskich Podróży Muzycznych”.

Niedzielne popołudnie w Gminnym Parku Centrum było okazją do wysłuchania koncertu Orkiestry na dużym rowerze. Muzycy jeżdżąc na sześcioosobowym rowerze jednocześnie grali i śpiewali. Sześć indywidualności, sześć temperamentów, sześć męskich charakterów wymieszanych ze sobą doprowadziły do stworzenia niepowtarzalnego band’u, który nie kopiuje stylów, czy manier wypracowanych przez geniuszy sceny artystycznej, lecz sam stanowczo toruje drogę przez nieodkryte do tej pory sfery aranżacji muzycznej. Wyjątkowa orkiestra na wyjątkowym rowerze zabrała uczestników wycieczki na najprawdziwszą wyprawę rowerową.

Koncerty, które odbywają się w Gminnym Parku Centrum gromadzą coraz liczniejszą publiczność. Kolejny koncert już 24 lipca, wtedy usłyszymy klasyki muzyki włoskiej.

Wydarzeniem towarzyszącym była wystawa prac Seniorów. Wędrująca Galeria Artefakt, odsłona II pt.” Co Nam w duszy gra? Wiosna, Lato ” zawitała w parku. Seniorzy z Dziennego Domu Senior + w Woli Karczewskiej zaprezentowali swoje prace, wykonane przeróżnymi technikami.

Wiązowskie podróże muzyczne - cykl konertów w lipcu i sierpniu w Gminnym Parku Centrum w Wiązownie

Data opublikowania strony: 18/07/2022