Portal Mapowy Wiazowna Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct PSE Czyste powietrze
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

“Wiązowskie Podróże Muzyczne”. Zapraszamy na koncerty

Zespół Dragon podczas występu. Cztery kobiety w czerwonych sukienkach w środku mężczyzna w czarnych spodniach i białej koszuli
Zespół Dragon podczas występu. Cztery kobiety w czerwonych sukienkach w środku mężczyzna w czarnych spodniach i białej koszuli

“Wiązowskie Podróże Muzyczne” to cykl koncertów, na które w sierpniu i wrześniu zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Wiązowna. Pierwszy z nich “Lubię wracać tam…” odbędzie się już 18 sierpnia w niedzielę w Gminnym Parku Centrum.

Podczas pierwszego koncertu “Lubię wracać tam…” usłyszymy największe przeboje Zbigniewa Wodeckiego w wykonaniu artystów Agencji Moc.Art z Krakowa. Spotykamy się 18 sierpnia o godz. 16.30 w Gminnym Parku Centrum.

Następny “Koncert militarny – upamiętnienie rocznicy wybuchu II wojny światowej” – odbędzie się 1 września o godz. 16.30. Tego dnia wysłuchamy pieśni i piosenek w wykonaniu zespołu “Dragon” działającego pod egidą Klubu Dowództwa Operacyjnego Rodzajów Sił Zbrojnych. Tworzy go pięciu wokalistów pod kierownictwem artystycznym Beaty Burczak.

15 września zapraszamy o godz. 16.30 na “Retro podróże muzyczne”. Wystąpi kwartet smyczkowy złożony z artystów Orkiestry Polskiego Radia w Warszawie oraz  Filharmonii Płockiej. W programie popularne utworu muzyki klasycznej, filmowej, piosenki retro i inne.

Plakat Wiązowskich podróży muzycznych czyli cyklu koncertów

Więcej informacji na ten temat można uzyskać w Gminnym Ośrodku Kultury w Wiązownie, ul. Kościelna 41, tel. 22 780 41 79, e-mail: gok@gok-wiazowna.pl.

Foto: GOK Wiązowna

Data opublikowania strony: 07/08/2019