Portal Mapowy Wiazowna Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct PSE Czyste powietrze
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Wolontariat. Ogarnij patent na darmowe wakacje

studenci

Jeśli jesteś osobą kreatywną i masz hobby, którym chciałbyś zainteresować innych, zgłoś się do stworzenia autorskich warsztatów, które odbędą się Gminnym Ośrodku Kultury w Wiązownie lub innym miejscu w Polsce. Z pomocą Programu „PROJEKTOR – wolontariat studencki” możesz zorganizować swoje wymarzone wakacje za darmo.

Studencie, jeśli masz atrakcyjne hobby, np. robotyka, malowanie portretów lub sport, zgłoś się do Programu „PROJEKTOR – wolontariat studencki”, który pomoże ci zrealizować wakacyjny projekt w formie warsztatów edukacyjnych w wybranym przez ciebie miejscu w Polsce. Na terenie naszej gminy będzie to Gminny Ośrodek Kultury w Wiązownie.

Wystarczy, że zbierzesz grupę 2-3 znajomych i zaplanujesz 4-5 dniowy cykl zajęć skierowanych do uczniów szkół podstawowych, domów kultury oraz świetlic. W zamian możesz zyskać tygodniowe wakacje nie ponosząc przy tym żadnych kosztów. Projekt może odbyć się w dowolnej lokalizacji na terenie Polski. Masz możliwość odwiedzenia nadmorskiego kurortu, klimatycznej góralskiej miejscowości albo swojego rodzinnego miasta. Wybór należy do ciebie! Zajęcia każdego dnia potrwają pięć godzin lekcyjnych, a potem masz czas wolny, który możesz wykorzystać w indywidualny sposób.

Koszt dojazdu i potrzebnych materiałów pokrywa Program „PROJEKTOR – wolontariat studencki”. Za nocleg i wyżywienie odpowiada instytucja, w której przeprowadzisz warsztaty. Dodatkowo istnieje możliwość otrzymania darmowych wejść na basen, a także skorzystania z sali gimnastycznej oraz udziału w lokalnych wydarzeniach.

Wybierając taki sposób spędzenia czasu wolnego zyskujesz zdecydowanie więcej niż darmowy wyjazd ze znajomymi. Przede wszystkim otrzymujesz cenne doświadczenie, które potem możesz dodać do swojego CV, poznajesz wielu wspaniałych ludzi, z którymi kontakt z pewnością utrzymasz także po zakończeniu projektu, zwiedzasz ciekawe miejsca i poznajesz lokalną kulturę. Dodatkowo nabywasz bardzo istotne umiejętności realizacji projektu oraz zarządzania grupą. Ale to nie wszystko! Chcesz zwiedzić całą Polskę? Z Projektorem jest to możliwe. Możesz zgłosić dowolną ilość warsztatów zlokalizowanych w różnych miejscach na terenie Polski.

Zainteresowany? Wejdź na stronę https://projektor.org.pl/ogarnij-patent-na-wakacje/ lub zadzwoń do biura programu pod nr tel. (81) 534 78 93.

Foto: „PROJEKTOR – wolontariat studencki”

Data opublikowania strony: 15/07/2019