Portal Mapowy Wiazowna Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct PSE Czyste powietrze
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Wolontariusze poszukiwani. Pomóż przy 40. Półmaratonie Wiązowskim

Grupa wolontariuszy w różowych koszulkach witająca zawodników na mecie Półmaratonu Wiązowskiego
Grupa wolontariuszy wita zawodników na mecie Półmaratonu Wiązowskiego (Foto: M. Sosnowska)

Ogłaszamy nabór na wolontariuszy do różnych działań przed biegiem i w jego trakcie. Każdy znajdzie coś dla siebie w ramach 40. Półmaratonu Wiązowskiego. Najważniejsze to chęć do pracy i pozytywne nastawienie!

Poszukujemy osób, które ukończyły 18 lat (od osób młodszych wymagana jest zgoda opiekuna prawnego) i w niedzielę, 23 lutego 2020 r. chcą pomóc przy organizacji najstarszego biegu w Polsce – 40. Półmaratonu Wiązowskiego.

Będziemy wydawać pakiety startowe w biurach poszczególnych zawodów, pomagać w obsłudze zapisów, rozdawać napoje, a także kibicować. Praca wolontariacka może odbywać się w budynku (Szkoła Podstawowa w Wiązownie), a także na zewnątrz – na terenie tzw. miasteczka biegowego lub na trasie biegu między Wiązowną a Glinianką.

Pomożemy Ci zdecydować, w czym sprawdzisz się najlepiej – Twoje mocne strony są dla nas bardzo ważne! Każda grupa wolontariuszy będzie miała swojego koordynatora, który ustali czas pracy i szczegóły zadań do wykonania. Za współpracę dostaniesz od nas koszulkę i podziękowania, które możesz przedstawić w szkole czy pracy.

Chcesz się dowiedzieć więcej? Albo od razu zgłosić do nas? Zadzwoń: 22 512 58 30, e-mail: polmaraton@wiazowna.pl.

Więcej informacji na temat półmaratonu znajdą Państwo na stronie: wiazownapolmaraton.pl oraz na Facebooku: https://www.facebook.com/polmaratonwiazowski/.

Data opublikowania strony: 29/01/2020