mapa button pieed button pieed button
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Logo Teraz Polska

Wsparcie dla sektora kultury. GOK w Programie towarzyszenie

Wsparcie dla sektora kultury. GOK w Programie towarzyszenie

Program towarzyszenia to nowa inicjatywa Mazowieckiego Obserwatorium Kultury
Program towarzyszenia to nowa inicjatywa Mazowieckiego Obserwatorium Kultury (Foto: MOK)

Nasz Gminny Ośrodek Kultury w Wiązownie został zakwalifikowany do jesiennej edycji Programu towarzyszenia organizowanego przez Mazowieckie Obserwatorium Kultury.

Program towarzyszenia to nowa inicjatywa Mazowieckiego Obserwatorium Kultury dla instytucji kultury z województwa mazowieckiego. Ekspertki MOK-u (trenerka i animatorka kultury Anna Czyżewska oraz socjolożka specjalizująca się m.in. w animacji działań kulturalnych Eliza Gryszko) wesprą dwie wybrane do programu instytucje – nasz Gminny Ośrodek Kultury i Bibliotekę Publiczną w Łochowie – w rozwoju i procesie radzenia sobie z wybranym przez siebie wyzwaniem.

Program jest tworzony wspólnie z jego uczestniczkami i uczestnikami w oparciu o realne i bieżące potrzeby. Każdej z instytucji przysługuje do 15 godzin spotkań z ekspertką, zrealizowanych w terminie od października do grudnia.

Nasz czas zamierzamy owocnie wykorzystać. Chcemy popracować nad problemem funkcjonowania części świetlic. Mamy nadzieję, że wspólnie uda się nam wypracować rozwiązanie. Czekamy na Państwa pomysły, można je przesłać e-mailem do GOK, pisząc na ades: zapisy@gok-wiazowna.pl.

Więcej informacji na http://www.mazowieckieobserwatorium.pl

Data opublikowania strony: 22/10/2020