Portal Mapowy Wiazowna Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct PSE Czyste powietrze
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

XIX Turniej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

Rusza XIX edycja turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”, będącego przepustką do marzeń o sportowej karierze dla setek tysięcy chłopców i dziewczynek z całego kraju. Tylko do 7 października na stronie turnieju nauczyciele oraz trenerzy mogą zgłaszać drużyny reprezentujące szkoły podstawowe, Uczniowskie Kluby Sportowe, kluby sportowe, a także inne organizacje prowadzące działalność sportowo-edukacyjną w trzech kategoriach wiekowych: do lat 8, 10 i 12. Zwycięzców poznamy w maju na stadionie PGE Narodowym.

Turniej jest okazją na odkrycie piłkarskiego talentu. To tutaj swoje kariery zaczynali m.in. ambasador turnieju Arkadiusz Milik, a także Piotr Zieliński, Bartosz Bereszyński, Marcin Kamiński i Paulina Dudek. Szczegółowe informacje o turnieju znajdują się na stronach: www.zpodworkanastadion.pl oraz www.pzpn.pl.

Dodatkowych informacji o turnieju udziela Marta Wasiluk – osoba odpowiedzialna za turniej z ramienia PZPN, e-mail: marta.wasiluk@pzpn.pl, tel. 22 551 23 26, +48 512 516 991.

Data opublikowania strony: 01/10/2018