mapa button pieed button pieed button
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Zagospodarowanie starorzecza rzeki Mienia. Konsultacje społeczne

Zagospodarowanie starorzecza rzeki Mienia. Konsultacje społeczne

Koncepcje są poddane konsultacjom społecznym do końca stycznia 2022 r.
Koncepcje są poddane konsultacjom społecznym do końca stycznia 2022 r.

Ruszyły konsultacje społeczne dotyczące zadania „Zagospodarowanie terenu starorzecza rzeki Mienia” w Wiązownie. Uwagi można składać do końca stycznia 2022 r.

Na terenie Wiązowny znajduje się kilka obszarów przeznaczonych do aktywnego wypoczynku, które rozmieszczone są w kilku różnych lokalizacjach. Dodatkowo, planujemy utworzenie nowych tego typu miejsc. Większość z tych obszarów może zostać połączona ze sobą szlakiem turystycznym. Do tego celu chcemy wykorzystać jeden z największych atutów miejscowości – rzekę Mienię i jej starorzecze. Pozwoliłoby to zespoić ze sobą tereny o różnym przeznaczeniu funkcjonujące obecnie samodzielnie.

Ogłosiliśmy konsultacje społeczne, których celem jest uzyskanie opinii, wniosków i uwag mieszkańców Gminy Wiązowna na temat koncepcji zagospodarowania i dyspozycji funkcjonalno-przestrzennej terenu działki nr ew. 5 w obrębie geodezyjnym Wiązowna Kościelna przy ul. Kościelnej oraz koncepcji zagospodarowania i dyspozycji funkcjonalno-przestrzennej terenów gminnych w obrębie geodezyjnym Wiązowna Gminna wzdłuż fragmentu starorzecza rzeki Mienia opracowanymi przez firmę Wirtuozi Zieleni sp. z o.o. na zlecenie samorządu Gminy Wiązowna.

Koncepcje są poddane konsultacjom społecznym do końca stycznia 2022 r. Uwagi można składać elektronicznie na adres m.golab@wiazowna.pl lub urzad@wiazowna.pl

Więcej informacji na ten temat udziela Milena Gołąb, Wydział Inwestycji, tel. 22 512 58 61, e-mail: m.golab@wiazowna.pl

Data opublikowania strony: 20/12/2021