mapa button pieed button pieed button
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

“Zakończenie lata” w Wiązownie. Zabawa w Gminnym Parku Centrum

“Zakończenie lata” w Wiązownie. Zabawa w Gminnym Parku Centrum

Ostatni wakacyjny weekend za nami. W blasku słońca, w gorącej atmosferze spędzaliśmy aktywnie czas w Gminnym Parku Centrum w Wiązownie.

Na plenerowej scenie wystąpili aktorzy Teatru Kultureska w spektaklu „Bukiet talentów”. Piękne, kolorowe stroje do tego znakomite piosenki spowodowały, że przedstawienie podziwiali zarówno młodsi, jak i starsi odbiorcy.

Animatorki przez ponad pięć godzin prowadziły, gry, zabawy i konkurencje dla dzieci. Było niezwykle wesoło, aktywnie i rozrywkowo. Wielka dmuchana zjeżdżalnia oraz eurobungee przyciągało rzesze fanów. Kolejka oczekujących nie malała.

Podczas wydarzenia realizowano akcję charytatywną na rzecz Dominika Dębskiego, który w tym roku jest podopiecznym gminnej akcji Świąteczna radość pomagania.

W ramach zbiórki dla Dominika zebrano prawie 2500 zł. Wśród działań charytatywnych znalazły się kawiarenka ze słodkimi smakołykami oraz kiermasz książek – przygotowane i koordynowane przez społeczność Szkoły Podstawowej w Malcanowie.

Za włączenie w przygotowanie niedzielnych atrakcji dziękujemy sołectwom: Wiązowna Gminna, Wiązowna Kościelna, Osiedle Parkowe.

Data opublikowania strony: 30/08/2022