bip wiązowna bip wiązowna Polska Fundusze EU Czyste powietrze Rodo Ochrona Danych Osobowych
logo nagłówek
szukaj
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

„Zaprojektuj zakładkę do książki z Patronem Roku 2023”. Konkurs biblioteki

„Zaprojektuj zakładkę do książki z Patronem Roku 2023” - pod takim hasłem Biblioteka Publiczna Gminy Wiązowna organizuje konkurs dla dzieci i młodzieży. Zwycięskie prace staną się firmowymi zakładkami naszej biblioteki. Termin przekazania prac mija 4 maja.

Tworząc pracę należy wziąć pod uwagę dzieła, dokonania, odkrycia lub zasługi wybranego lub wybranych patronów roku 2023. Sejm 20023 ustanowił rokiem: Wojciecha Korfantego, Pawła Edmunda Strzeleckiego, Aleksandra Fredry, Aleksandry Piłsudskiej, Maurycego Mochnackiego, Jadwigi Zamoyskiej i Jerzego Nowosielskiego, zaś senat – Mikołaja Kopernika, Jana Matejki i Wisławy Szymborskiej.

Autorzy najciekawszych projektów, wyłonionych komisyjnie, otrzymają po 50 sztuk zakładek do rozdania w rodzinie lub wśród przyjaciół. Zwycięskie zakładki staną się również zakładkami firmowymi Biblioteki Publicznej Gminy Wiązowna. Będą jej wizytówkami i pomogą w promocji czytelnictwa. Zakładki, które najbardziej zachwycą konkursowe jury wezmą udział w całorocznej wystawie dostępnej w bibliotece w Wiązownie, Gliniance i Duchnowie.

Zasady uczestnictwa w konkursie są dostępne w regulaminie na stronie biblioteki. Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie formularza (dostępny na stronie biblioteki) i przesłanie go do biblioteki w Wiązownie. Termin złożenia prac mija 4 maja.

 

„Zaprojektuj zakładkę do książki z Patronem Roku 2023” pod takim hasłem Biblioteka Publiczna Gminy Wiązowna organizuje konkurs dla dzieci i młodzieży. Zwycięskie prace staną się firmowymi zakładkami naszej biblioteki. Termin przekazania prac mija 4 maja.

Data opublikowania strony: 23/03/2023