Portal Mapowy Wiazowna Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct PSE Czyste powietrze
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Zgłoś firmę do nagrody “Złoty Wiąz”

Statuetki nagrody Złoty Wiąz

Już po raz siódmy Wójt Gminy Wiązowna uhonoruje przedsiębiorców i instytucje, które działając na terenie naszej gminy, w znaczny sposób wpływają na otaczającą nas rzeczywistość zarówno gospodarczą jak i społeczną. Złote Wiązy, które wręczane są przedsiębiorcom, to dowód uznania i podziękowanie za wsparcie gminy i jej mieszkańców.

Nagrody w konkursie przyznane będą w następujących kategoriach: Mała Firma Roku, Pracodawca Roku, Nestor Biznesu, Innowacyjna Firma Roku, Filantrop Roku oraz Lider Ekonomii Społecznej. Nagrody oraz wyróżnienia zostaną wręczone podczas VIII Forum Gospodarczego Gminy Wiązowna 26 października.

Zgłoszenia do przyznania nagrody Wójta Gminy Wiązowna ,,Złoty Wiąz” może dokonać każdy mieszkaniec naszej gminy, działające na jej terenie instytucje, jak i sami przedsiębiorcy.

Zachęcamy do wskazania firm i organizacji, które Państwa zdaniem powinny być nagrodzone. Prosimy również przedstawicieli i właścicieli firm aby zgłaszali swoje biznesy. Zgłoszenia przyjmujemy do 20 października 2022 r.

Regulamin oraz wniosek o przyznanie nagrody dostępne są pod tekstem.  Szczegółowych informacji udziela Paweł Zawadka, Wydział Spraw Społecznych, tel. 22 512 58 01, e-mail pawel.zawadka@wiazowna.pl

Data opublikowania strony: 03/10/2022