mapa button pieed button pieed button
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Zmiany w Góraszce. Zamknięcie przejazdu w rejonie ul. Zielonej

Zmiany w Góraszce. Zamknięcie przejazdu w rejonie ul. Zielonej

Budowa drogi
Budowa drogi

Do końca tygodnia, czyli do 22 marca, wprowadzona zostanie zmiana organizacji ruchu w rejonie ul. Zielonej w Góraszce. Zamknięty zostanie przejazd przez teren budowanej drogi ekspresowej nr 17.

Zgodnie z informacją otrzymaną od wykonawcy robót, do końca tygodnia (najprawdopodobniej w czwartek 19 marca) wprowadzona zostanie zmiana organizacji ruchu w rejonie ul. Zielonej w Góraszce.

Informacja powinna szczególnie zainteresować mieszkańców rejonów ulic: Starej Gruszy, Kwitnącej Wiśni, Zielonej i Dębowej. Zlikwidowany zostanie przejazd przez teren budowy drogi ekspresowej nr 17 dotychczas zlokalizowany na przedłużeniu ul. Zielonej. Oznacza to, że komunikacja samochodowa pomiędzy zachodnią i wschodnią stroną budowanej drogi 17 będzie zapewniona wyłącznie przez już funkcjonujące ronda zlokalizowane na południe od ul. Dębowej przy lądowisku Góraszka. Wykonawca zapewnia, że przejście dla pieszych przez teren budowanej drogi będzie utrzymane.

Wyprowadzenie ruchu lokalnego od ul. Starej Gruszy do ul. Dębowej do drogi krajowej będzie odbywać się w docelowym przebiegu.

Zmiana organizacji ruchu w rejonie ul. Zielonej w Góraszce

Więcej informacji udzielają pracownicy Wydziału Planowania Przestrzennego, pok. nr 005, tel. 22 512 58 19, 22 512 58 16 lub 22 512 58 17.

Data opublikowania strony: 16/03/2020