radio button mapa button pieed button pieed button Logo Instagram
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Logo Teraz Polska

Zostań ratownikiem przedmedycznym! Zgłoś się na kurs

Zostań ratownikiem przedmedycznym! Zgłoś się na kurs

Jeśli chcesz nauczyć się, jak pomóc osobie z udarem cieplnym, złamaniem lub omdleniem, zapisz się na bezpłatny kurs kwalifikowany pierwszej pomocy przedmedycznej.

Szkolenie odbędzie się w dniach 11-13 i 16-18 grudnia w świetlicy w Duchnowie. To teoria powiązana z praktyką w postaci pozoracji wypadków. Przed nami 66 godzin wiedzy.

Więcej informacji na temat szkolenia można znaleźć na stronie realizatora kursu, którym jest Centrum Ratownictwa Sp. Z o.o.: https://www.centrumratownictwa.com/.

Zgłoszenia przyjmuje Olga Nowak e-mailem na adres: o.nowak@wiazowna.pl lub telefonicznie pod nr.: 22 512 58 64. Zgłoszenia przyjmujemy od dziś do dnia 06.12.2019 r. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Kursu kwalifikowanego pierwszej pomocy przedmedycznej dedykowany jest mieszkańcom terenu LGD (Celestynów, Józefów, Karczew, Kołbiel, Osieck, Sobienie – Jeziory, Wiązowna) w wieku 21+ w ramach projektu „Wzmocnienie mieszkańców obszaru LGD na rynku pracy” współfinansowanego w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Data opublikowania strony: 25/11/2019