bip wiązowna bip wiązowna Polska Fundusze EU Czyste powietrze Rodo Ochrona Danych Osobowych
logo nagłówek
szukaj
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Zwierzaki szukają kochającego domu

Trzy młode psy o rudawej sierści
Zwierzęta czekają na kochający dom. Przygarnij psiaka! (Foto: pixabay.com)

Kochające i łaknące ludzkiej przyjaźni zwierzaki szukają domu. Oto te ze schroniska w Celestynowie, które potrzebują ciepła i miłości.

 

Pies ze Schroniska w Celestynowie o rudawej sierściFraxel – ma ok 10 miesięcy i jest raczej sporym psiakiem. Zwraca uwagę swym niebagatelnym wyglądem, a w dodatku jest niesamowicie fajny! Taka duża ruda przytulanka. Bardzo potrzebuje ludzi, miłości i bliskości.  Najlepiej czuje się w towarzystwie ludzi. Nie ma też problemów w kontaktach z innymi psami. Szukamy mądrego, aktywnego domu, który doceni każdy walor tego cudownego stworzenia.

 

 

 

 

Pies ze Schroniska w Celestynowie o prawie białej sierściAdvocat – to przepiękny pies w typie owczarka szwajcarskiego. Ma ok. 4 lata, sięga ponad kolano i waży ok. 25 kg. Wygląda bardzo dostojnie i robi mega wrażenie. W stosunku do psów jest dosyć charakterny, co – niestety – odznaczyło się zanim do nas trafił na jego pysku. Szukamy dla niego domu bez innych psów, ze względu na bezpieczeństwo obu stron.

 

 

 

Pies ze Schroniska w Celestynowie o rudawej sierściTulia – przyjechała do nas przerażona, że sporą nadwagą, ledwo się ruszała. Stan psychiczny też pozostawiał wiele do życzenia – gdy widziała człowieka, od razu strach ją paraliżował. Z biegiem czasu i dzięki socjalizacji okazało się, że to prawdziwa psia dama. Jest bardzo delikatną sunią. Wychodzi na spacery, schudła, z każdym dniem jest coraz piękniejsza. Tulia zdecydowanie potrzebuje spokoju i miłości.

 

 

 

Koty i psy można również wspierać, wpłacając nawet niewielkie kwoty na konto: 43 1020 1156 0000 7102 0061 5146 (PKO BP) lub odwiedzając je podczas sobotnich spacerów, w których udział biorą także wolontariusze z Centrum Wolontariatu z Radiówka.

Kontakt w sprawie adopcji: adopcje@celestynow.toz.pl lub pod nr tel.: 22 789 70 61.

Data opublikowania strony: 30/12/2019