bip wiązowna bip wiązowna Polska Fundusze EU Czyste powietrze Rodo Ochrona Danych Osobowych
logo nagłówek
szukaj
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Zwierzaki szukają kochającego domu

Trzy młode psy o rudawej sierści
Zwierzęta czekają na kochający dom. Przygarnij psiaka! (Foto: pixabay.com)

Kochające i łaknące ludzkiej przyjaźni zwierzaki szukają domu. Oto te ze schroniska w Celestynowie, które potrzebują ciepła i miłości.

 

Buka – przyjechała do Celestynowa pod koniec września. Trochę jeszcze nie rozumie, o co chodzi w tym całym schronisku. Jest nieco przerażona otoczeniem, ale bardzo delikatna i łagodna. Dogaduje się innymi psami. Coraz lepiej chodzi na smyczy, choć gdy się wystraszy, potrafi wyrwać do przodu. Jest bystrzakiem i pojętną psinką! Ma ok. 1-2 lata, waży ok. 15 kg, jest średniaczkiem. Fajna suczka dla fajnej rodzinki!

 

 

 

 

Złotnik – majestatyczny ok. 2-letni kocurek. Nigdy nie miał domu. Przyjechał do nas z pustostanu, który zamieszkiwał. Teraz otwiera się na świat mimo swej nieśmiałości i powoli zaczyna rozglądać się za odpowiedzialnym domkiem!

 

 

 

 

Parker – ma ok. 4 lat. Ten zalękniony pies czujnie obserwował każdy ruch ręki. Niechętnie wychodził z boksu. Spacery odbywał z podkulonym ogonem. A teraz… całkiem inny pies. Na spacerach radośnie merda ogonem, lubi węszyć. Chce, aby go pogłaskać i przytulić, choć wzdryga się na zbyt gwałtowne ruchy. Ten, kto da mu dobry dom zyska wspaniałego przyjaciela. Jest wykastrowany, zaszczepiony i ma czipa.

 

Koty i psy można również wspierać, wpłacając nawet niewielkie kwoty na konto: 43 1020 1156 0000 7102 0061 5146 (PKO BP) lub odwiedzając je podczas sobotnich spacerów, w których udział biorą także wolontariusze z Centrum Wolontariatu z Radiówka.

Kontakt w sprawie adopcji: adopcje@celestynow.toz.pl lub pod nr tel.: 22 789 70 61

Data opublikowania strony: 07/11/2019