mapa button pieed button pieed button
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Logo Teraz Polska

Zwierzęta czekają na dom

Zwierzęta czekają na dom

Zachęcamy do adopcji zwierząt z celestynowskiego schroniska. Koty i psy ze schroniska można wspierać, wpłacając nawet niewielkie kwoty na konto 43 1020 1156 0000 7102 0061 5146 (PKO BP) lub odwiedzając je podczas sobotnich spacerów, w których udział biorą także wolontariusze z Centrum Wolontariatu z Radiówka.

pies schronisko

Picasso to nieduży pies, ale liczne blizny świadczą o jego smutnej historii. Mimo to garnie się do ludzi, ufa i liczy na to, że los się jeszcze kiedyś do niego uśmiechnie. Nie pozwólcie mu stracić nadziei, a zyskacie najwierniejszego przyjaciela!

pies schronisko

Leila już nie pamięta, od jak dawna jest w schronisku. Jej poczciwy pyszczek zdążył już posiwieć. Jest delikatna, subtelna i łagodna. Zawsze zaczepia, wyciągając łapki do przechodzących ludzi i …nic. Widać, czeka na swojego człowieka, tylko czy on zdąży?

pies schronisko

Zuska miała kiedyś dom, wie jak to jest mieć swojego człowieka. Niestety los czasem płata figle i Zuska znalazła się w schronisku. Jest cudowną, dojrzałą ok.7-letnią sunią. Ma łagodny charakter. Potrzebuje dużo ruchu i kocha biegać. W jej smutnych oczach jeszcze tli się nadzieja. Pilnie szukamy dla niej nowego domu, zanim się podda.

Więcej informacji sekretariat@celestynow.toz.pl lub adopcje@celestynow.toz.pl, tel. 22 789 70 61
info z tukontakt@wiazowna.pl
Agnieszka Barszczewska-Woszczyk

Data opublikowania strony: 10/10/2018