bip wiązowna bip wiązowna Polska Fundusze EU Czyste powietrze Rodo Ochrona Danych Osobowych
logo nagłówek
szukaj
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Kiedy śmieci? Bezpłatne powiadomienia SMS

Nagłówek

Dla nowych mieszkańców

Jeśli jesteś tu nowy i dopiero zaczynasz swoje życie w nowym domu lub mieszkaniu na terenie naszej gminy, to – po pierwsze – witamy Cię bardzo serdecznie. Będzie nam miło poznać Ciebie i Twoje potrzeby, dlatego zapraszamy do Urzędu Gminy Wiązowna oraz do naszych jednostek organizacyjnych. Nasi pracownicy odpowiedzą na Twoje pytania, doradzą i pomogą załatwić urzędowe sprawy. Po drugie – przy okazji składania deklaracji o wysokości opłat za odbieranie odpadów – możesz wpisać swój numer telefonu. Dzięki temu będziemy Cię informować o terminach odbierania śmieci sprzed Twojego domu. Te powiadomienia są dla Ciebie całkowicie bezpłatne!

Wszystkie niezbędne informacje o systemie odbioru śmieci w naszej gminie znajdziesz tutaj: https://tuwiazowna.pl/smieci-3/

Dla wszystkich mieszkańców

Czy wiecie, że w 2023 r. firma odebrała 7 778,72 Mg ton śmieci, wyprodukowanych przez mieszkańców. To ogromna ilość! By robić to sprawnie, chcemy być w stałym kontakcie i informować Was, kiedy i gdzie będą odbierane kolejne śmieci – także gabaryty. Niektórzy wystawiają kilka dni wcześniej, a worki są niszczone przez luźno biegające psy lub dzikie zwierzęta. Inni zapominają wystawić na czas i dzwonią z pytaniami, co robić. Dlatego jeśli jeszcze nie dostajesz od nas bezpłatnych SMS-ów, podaj nam swój numer telefonu. A jeśli nie Ty zajmujesz się tym w domu, wskaż numer telefonu osoby, która „pilnuje” tych spraw w Twojej rodzinie. Będziecie pewni, że śmieciarka dojedzie po konkretny rodzaj odpadów danego dnia. Zgłoszenia do systemu powiadomień można przesyłać cały rok na adres mailowy: p.kowalska@wiazowna.pl, wskazując imię i nazwisko osoby oraz adres nieruchomości, do której przypiszemy numer telefonu.

Potrzebujesz innych informacji?

A gdybyś chciał otrzymywać też inne informacje, np. o utrudnieniach na drogach, awariach wodociągu czy ciekawych wydarzeniach w okolicy, skorzystaj z naszego SMS-owego systemu (innego niż śmieciowy) powiadamiania. Możesz zapisać się, wchodząc na stronę https://eobywatel.tuwiazowna.pl/subskrypcja/new, zaznaczając interesujące Cię opcje, podając swój numer telefonu i na końcu wciskając przycisk Subskrybuj. Zostaniesz dopisany do ogólnogminnego systemu powiadamiania mieszkańców. Zgłoszenia do systemu powiadomień można przesyłać także cały rok na adres mailowy: i.trzaska@wiazowna.pl, podając swój numer telefonu oraz adres e-mail. Wtedy to my dodamy wskazany numer do bazy SMS.

Data opublikowania strony: 24/05/2024