radio button mapa button pieed button pieed button Logo Instagram
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Logo Teraz Polska

Linia L48. Zobacz proponowany rozkład jazdy

Linia L48. Zobacz proponowany rozkład jazdy

Przód autobusu miejskiego w kolorach żółto-czerwonych

Zawieszona linia L48 wróci na swoją trasę 22 czerwca. Taką informację otrzymaliśmy z Zarządu Transportu Miejskiego w Warszawie. Mamy proponowany rozkład jazdy autobusów.

Zgodnie z informacjami, przekazanymi nam przez przedstawicieli Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie, przetarg zakończono i wyłoniono firmę, która będzie obsługiwała linię L48. Umowę podpisano 9 czerwca. Na wniosek firmy termin powrotu linii na trasę został przesunięty z 15 na 22 czerwca.

Ponieważ cała procedura wyłaniania firmy, której autobusy będą jeździć na trasie linii L48, jak również wszelkich ustaleń związanych z taborem oraz datą ponownego uruchomienia autobusów jest niezależna od nas, nie mamy wpływu na termin powrotu L48 na trasę.

ZTM informuje, że autobus L48 będzie miała najnowocześniejsze pojazdy obsługujące linię L48. Pod tekstem zamieszczamy proponowany rozkład jazdy. Uwagi można przesyłać do Karola Bronikowskiego z Wydziału Spraw Społecznych na adres e-mail: k.bronikowski@wiazowna.pl.

Więcej na temat utrudnień, przetargów oraz zmian w komunikacji pisaliśmy w tekście: Zmiany w komunikacji ZTM. Nowe rozwiązania

Data opublikowania strony: 10/06/2020