Portal Mapowy Wiazowna Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct PSE Czyste powietrze
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

VIII Forum Gospodarcze Gminy Wiązowna. Zapraszamy 26 października

Roman Młodkowski
Roman Młodkowski jest autorem licznych, wielokrotnie nagradzanych formatów telewizyjnych, w tym popularnego przez wiele lat magazynu "Firma" (Foto: primespeakers.pl)

Kilka lat temu Wójt Gminy Wiązowna Janusz Budny powołał do życia Forum Gospodarcze Gminy Wiązowna. Forum jest areną wymiany doświadczeń i współpracy pomiędzy działającymi na terenie gminy przedsiębiorcami a samorządem. Ta współpraca od lat przynosi wymierne efekty i sprawia, że nasza okolica realnie się zmienia.

Rozwój gospodarczy jako proces w działalności wytwórczej dóbr oraz usługowej, ma realny wpływ na kształt naszego regionu. Przedsiębiorcy, którzy są jego motorem, poprzez swoje działania zwiększają standard życia społeczeństwa, produkcję, a także bezpieczeństwo publiczne. Aby z roku na rok zacieśniać relacje między samorządem a przedsiębiorcami oraz dbać o wzajemną współpracę, powstała inicjatywa Forum Gospodarczego Gminy Wiązowna.

W tym roku swoją obecnością zaszczyci nas Roman Młodkowski, prezes zarządu nowej ogólnopolskiej telewizji biznesowej – BIZNES24. Manager i konsultant biznesowy w zakresie zarządzania mediami, komunikacji wewnętrznej w korporacjach i komunikacji strategicznej.

Jest absolwentem Advanced Management Program IESE Business School i Nauk Politycznych UW. To autor licznych, wielokrotnie nagradzanych formatów telewizyjnych, w tym popularnego przez wiele lat magazynu “Firma”.

W czasie Forum Gospodarczego Gminy Wiązowna, organizowanego w środę 26 października o godz. 18.00, Roman Młodkowski będzie opowiadał o megatrendach i perspektywach gospodarczych.

W czasie forum wręczone zostaną po raz kolejny nagrody „Złoty Wiąz” dla przedsiębiorstw działających na terenie naszej gminy. Zgłoszenia do nagród przyjmujemy do 20 października. Więcej na temat nagród w materiale: Zgłoś firmę do nagrody “Złoty Wiąz”

Prosimy o wcześniejszą rezerwacje miejsc do dnia 21 października pod nr tel. 22 512 58 01, e-mail: sekretariat@wiazowna.pl.

Szczegółowych informacji na temat gali “Złoty Wiąz” udziela Paweł Zawadka, Wydział Spraw Społecznych, tel. 22 512 58 07, e-mail pawel.zawadka@wiazowna.pl

VIII Forum Gospodarcze Gminy Wiązowna odbędzie sie 26 października w hotelu Brant w Majdanie

Data opublikowania strony: 06/10/2022