mapa button pieed button pieed button
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Logo Teraz Polska

Zmiany w komunikacji. ZTM ogłasza przetarg na linię L20

Zmiany w komunikacji. ZTM ogłasza przetarg na linię L20

Foto: ZTM

Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie ponownie ogłosił przetarg na obsługę kursującej na terenie naszej gminy linii L20.

Powodem takiej sytuacji były wskazane w poprzednich przetargach ceny, jakie zaproponowali przewoźnicy. Koszt obsługi tych linii, jak wynika ze złożonych ofert, musiałby wzrosnąć prawie dwukrotnie. Na takie rozwiązanie nie stać ani ZTM, ani Gminy Wiązowna, ani partycypującego w kosztach Miasta Otwocka. Już dziś za obsługę tych połączeń płacimy ze wspólnego budżetu prawie 550 tys. zł rocznie.  Więcej na ten temat pisaliśmy w materiale: Zmiany w komunikacji ZTM. Nowe rozwiązania

Od końca kwietnia aż do końca sierpnia linia L20 została zastąpiona autobusem 702.

ZTM w ramach ogłoszonego przetargu nieograniczonego poszukuje firmy, która będzie świadczyła „usługi przewozu regularnego wykonywane w ramach lokalnego transportu zbiorowego na liniach autobusowych funkcjonujących w ramach systemu komunikacji miejskiej łączącego obszar gmin Otwock i Wiązowna”.

L20 będzie poruszało się po trasie: RZAKTA – Glinianka – Wola Karczewska – Wola Ducka – Otwock: Narutowicza – Poniatowskiego – Andriollego – Orla – PKP OTWOCK.

Dokumenty można składać w formie elektronicznej na platformie przetargowej ZTM do 7 sierpnia do godz. 11.30.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://www.ztm.waw.pl

Data opublikowania strony: 13/07/2020