mapa button pieed button pieed button
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Załóż działalność gospodarczą

Załóż działalność gospodarczą

Jeśli chcesz założyć działalność gospodarczą, musisz ją zarejestrować w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Możesz to zrobić na różne sposoby:

Online, przy użyciu podpisu elektronicznego

Musisz zalogować się na stronach CEIDG (link pod tekstem), wypełnić wniosek i potwierdzić podpisem elektronicznym. Najpierw jednak musisz wyrobić taki podpis. W tym celu złóż wniosek w systemie ePUAP (link do odpowiedniej strony pod tekstem), a następnie w ciągu 14 dni potwierdź go osobiście w jednym ze specjalnych punktów (lista punktów w linku pod tekstem). Podpis wyrabiasz tylko raz. Potem możesz nim potwierdzać wiele dokumentów w CEIDG.

Online, ale bez podpisu elektronicznego

To rozwiązanie dla tych, którzy nie chcą wyrabiać podpisu elektronicznego. Na stronie CEIDG wypełnij odpowiedni wniosek. Zapamiętaj jego numer. Z numerem i dowodem osobistym bądź paszportem w ciągu 7 dni przyjdź do nas. Potwierdzimy twoją tożsamość i zarejestrujemy ostatecznie Twój wniosek. Wszystko potrwa kilka minut.

Osobiście w urzędzie

Możesz przyjść do nas z dokumentem tożsamości, pomożemy Ci wypełnić odpowiedni wniosek, zarejestrujemy go za Ciebie w elektronicznym systemie. Tego samego dnia będziesz mógł zacząć działalność gospodarczą. Możesz też pobrać odpowiedni wniosek z zakładki “Dokumenty do pobrania”, wypełnić go w domu i przynieść do nas. Sprawdzimy, czy wszystko jest dobrze wypełnione i zarejestrujemy go.

Którego wariantu byś nie wybrał, w razie problemów skontaktuj się z nami – chętnie pomożemy:

Marzena Szulik – Podinspektor
Pawilon Kultury (ul. Lubelska 53)
pok. 001
tel. 22 512 58 05
e-mail: m.szulik@wiazowna.pl

LISTA PUNKTÓW POTWIERDZAJĄCYCH TOŻSAMOŚĆ

Data opublikowania strony: 12/06/2015