bip wiązowna bip wiązowna Polska Fundusze EU Czyste powietrze Rodo Ochrona Danych Osobowych
logo nagłówek
szukaj
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Powiązania

Czasopismo

“Powiązania” to gazeta samorządowa Gminy Wiązowna. Pierwszy numer ukazał się 8 kwietnia 1990 r. w nakładzie 120 egzemplarzy.

Publikujemy istotne dla mieszkańców gminy materiały, szczególnie informacje o działaniach samorządu i porady, jak załatwić sprawę w urzędzie. Upowszechniamy wiedzę o gminie i jej mieszkańcach, promując historię i kulturę regionu. W każdym wydaniu przedstawiamy ofertę wydarzeń otwartych dla mieszkańców gminy,  organizowanych przez instytucje kultury, NGOsy i osoby prywatne.

Dystrybucja gazety jest bezpłatna – dostarczamy ją do sklepów, instytucji publicznych na terenie gminy, aby w ten sposób trafić do rąk jak największej liczby odbiorców. Gazeta dostępna jest również w wersji elektronicznej na naszej stronie.

Materiały można przesyłać na adres: tukontakt@wiazowna.pl. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą lub dystrybucją gazety, napisz do nas.

Logo Mazowieckiej Biblioteki Cyfrowej    “Powiązania” dostępne są także w wersji cyfrowej w Mazowieckiej Bibliotece Cyfrowej.

Data opublikowania strony: 14/07/2021