mapa button pieed button pieed button
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Logo Teraz Polska

Honorowy Obywatel Gminy Wiązowna

Honorowy Obywatel Gminy Wiązowna

Tytuł  „Honorowy  Obywatel  Gminy  Wiązowna” jest  wyrazem najwyższego wyróżnienia i uznania za zasługi dla rozwoju gminy Wiązowna, a także na rzecz jej historii, tożsamości i promocji. Tytuł został ustanowiony z inicjatywy Rady Gminy Wiązowna, ale o nadanie tytułu wnioskować może każdy mieszkaniec gminy i działająca tu instytucja. Poniżej uchwała, regulamin i stosowny wniosek.

Działaczka społeczna.
Za wielkie serce i pomoc osobom niepełnosprawnym, chorym dzieciom i ich rodzinom.
Przedsiębiorca.
Za działalność na rzecz propagowania przedsiębiorczości w Polsce oraz działalność na rzecz promocji i rozwoju gospodarczego gminy Wiązowna.
Burmistrz miasta Józefów w latach 1998 – 2018. Mieszkaniec gminy Wiązowna w latach 1943 – 1964.
Jako wyraz szacunku dla aktywności na wielu płaszczyznach – społecznej, politycznej i samorządowej oraz w uznaniu za osiągnięcia jako włodarz Miasta Józefów.
Proboszcz Parafii pw. Św. Wojciecha w Wiązownie w latach 2006 – 2016.

Jako wyraz uznania za działalność publiczną i społeczną na rzecz parafii św. Wojciechowi w Wiązownie, gminy Wiązowna i jej mieszkańców.

Dyrektor  Przedszkola w Radiówku w latach 1997 – 1998 i  Przedszkola „Pod Stumilowym Lasem” w Pęclinie w latach 1999 – 2019.

Jako wyraz uznania  za osiągnięcia dydaktyczne oraz za pełną zaangażowania pracę na rzecz rozwoju oświaty w gminie Wiązowna.

Misjonarz, pracujący na Madagaskarze

Za ochronę dzieci, które zostały porzucone przez rodziców oraz za bycie orędownikiem i propagatorem budowy studni artezyjskich na Madagaskarze.

Data opublikowania strony: 26/10/2017