Portal Mapowy Wiazowna Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct PSE Czyste powietrze
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Honorowy Obywatel Gminy Wiązowna

Tytuł  „Honorowy  Obywatel  Gminy  Wiązowna” jest  wyrazem najwyższego wyróżnienia i uznania za zasługi dla rozwoju gminy Wiązowna, a także na rzecz jej historii, tożsamości i promocji. Tytuł został ustanowiony z inicjatywy Rady Gminy Wiązowna, ale o nadanie tytułu wnioskować może każdy mieszkaniec gminy i działająca tu instytucja. Poniżej uchwała, regulamin i stosowny wniosek.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Działaczka społeczna.
Za wielkie serce i pomoc osobom niepełnosprawnym, chorym dzieciom i ich rodzinom.
Przedsiębiorca.
Za działalność na rzecz propagowania przedsiębiorczości w Polsce oraz działalność na rzecz promocji i rozwoju gospodarczego gminy Wiązowna.
Burmistrz miasta Józefów w latach 1998 – 2018. Mieszkaniec gminy Wiązowna w latach 1943 – 1964.
Jako wyraz szacunku dla aktywności na wielu płaszczyznach – społecznej, politycznej i samorządowej oraz w uznaniu za osiągnięcia jako włodarz Miasta Józefów.
Proboszcz Parafii pw. Św. Wojciecha w Wiązownie w latach 2006 – 2016.

Jako wyraz uznania za działalność publiczną i społeczną na rzecz parafii św. Wojciechowi w Wiązownie, gminy Wiązowna i jej mieszkańców.

Dyrektor  Przedszkola w Radiówku w latach 1997 – 1998 i  Przedszkola „Pod Stumilowym Lasem” w Pęclinie w latach 1999 – 2019.

Jako wyraz uznania  za osiągnięcia dydaktyczne oraz za pełną zaangażowania pracę na rzecz rozwoju oświaty w gminie Wiązowna.

Misjonarz, pracujący na Madagaskarze

Za ochronę dzieci, które zostały porzucone przez rodziców oraz za bycie orędownikiem i propagatorem budowy studni artezyjskich na Madagaskarze.

Przez 11 lat sprawował funkcję zastępcy wójta. Prowadził sprawy gminy i składał oświadczenia woli najpierw w imieniu Wójta Anny Bętkowskiej, następnie Janusza Budnego.
W trakcie sprawowanej funkcji, z zaangażowaniem uczestniczył w sztandarowych projektach gminnego samorządu. Jego wiedza, umiejętności zarządcze i wysoka kultura osobista przyczyniły się do szybkiego rozwoju Gminy Wiązowna.

Data opublikowania strony: 26/10/2017